Ahmankatu 7, 33520 Tampere
omakotitalo 4h+k+kellaritilat
Vapautumassa remontoitava alkuperäiskuntoinen talo Kissanmaalta Tayssin läheisyydestä. Kohde on rakennettu vuonna 1952 ja sijaitsee Kissanmaalla hyvällä paikalla. Talo kaipaa täydellistä remonttia. Kuntotarkastus on tehty taloon kesällä vuonna 2025 (Sustera), Lisätietoja välittäjältä. Kohteen tontti on ihanan vehreä ja puustoinen. Tontin vuokrasopimus jatkuu vuoteen 2052 asti. Tervetuloa tutustumaan tähän kohteeseen! Kohteen esittelyistä vastaa: Henna Tamminen 050 475 9855
Suunnitteletko asuntosi myyntiä vai haluatko jättää sen omaksesi ja laittaa vuokralle?
Meillä on avuksesi tehokkaat ratkaisut molempiin tarpeisiin.
Asunnon maksuttoman hinta-arvioinnin avulla voit selvittää asuntosi oikean myyntihinnan nyt, tämän hetken markkinatilanteessa. Olemme onnistuneet 98 % tarkkuudella asuntojen hinta-arvioinneissa.
Jos mietit asunnon vuokrausta, tutustu vuokravälityspalveluumme ja vuokranantajan huolenpitosopimukseen, jossa hoidamme kaikki vuokra-asiat puolestasi. Kustannustehokkaan palvelun hinta on 33 €/kk/asunto (sis. alv.).
Kuvat kohteesta




















