Tiimimme yhteystiedot, Helsinki

Glikissä työskentelee ammattitaitoinen ja omistautunut tiimi. Kun haluat palvelua, jossa yhdistyvät asiantuntemus ja aito välittäminen, ota meihin yhteyttä.

Myynti

Maarit Ritari

Maarit Ritari

Brand partner, LKV, YKV, MJD

040 589 7299

maarit.ritari@glik.fi

Tutustu Maaritiin
Kati Lagerstam

Kati Lagerstam

Brand partner, LKV, LVV

050 089 2146

kati.lagerstam@glik.fi

Tutustu Katiin
Inka Eskelinen

Inka Eskelinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

040 052 7162

inka.eskelinen@glik.fi

Tutustu Inkaan
Niko Pirkkalainen

Niko Pirkkalainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 861 4820

niko.pirkkalainen@glik.fi

Tutustu Nikoon
Äli Liiv

Äli Liiv

Brand Partner, LKV, Rak. DI

040 577 4954

ali.liiv@glik.fi

Tutustu Äliin
Elizaveta Lukkarila

Elizaveta Lukkarila

Asuntomyyjä, sisältöstrategi, KiLAT

050 478 3488

elizaveta.lukkarila@glik.fi

Tutustu Elizavetaan
Juulia Ferm

Juulia Ferm

Asuntomyyjä, KiLAT

040 741 1761

juulia.ferm@glik.fi

Tutustu Juuliaan
Ilona Lähde

Ilona Lähde

Kiinteistönvälittäjä LKV, Sisustusarkkitehti

050 505 7778

ilona.lahde@glik.fi

Tutustu Ilonaan
Päivi Kuuttinen

Päivi Kuuttinen

Brand partner LKV, KiAT

050 351 7031

paivi.kuuttinen@glik.fi

Tutustu Päiviin

Glik Invest

Juuso Ritari

Juuso Ritari

Team leader, LKV, LVV

040 838 0668

juuso.ritari@glik.fi

Tutustu Juusoon
Janita Leino

Janita Leino

Palvelumyynti, vuokranantajan palvelut

050 353 0895

janita.leino@glik.fi

Tutustu Janitaan
Hanna Kallioniemi

Hanna Kallioniemi

Palvelumyynti, vuokranantajan palvelut

050 350 6992

hanna.kallioniemi@glik.fi

Tutustu Hannaan
Marko Koskiranta

Marko Koskiranta

Vuokra-asunnot, LKV, LVV

050 360 6371

marko.koskiranta@glik.fi

Tutustu Markoon

Toimisto

Anna-Mari Perttala

Anna-Mari Perttala

Palvelupäällikkö, LKV

040 745 0739

anna-mari.perttala@glik.fi

Tustustu Anna-Mariin
Leena Mattsson

Leena Mattsson

Toimistopäällikkö, LKV, LVV

040 551 9880

leena.mattsson@glik.fi

Tutustu Leenaan
Leo Aalto

Leo Aalto

Toimitusjohtaja, LKV, LVV

050 500 1171

leo.aalto@glik.fi

Tutustu Leoon
Outi Aalto

Outi Aalto

Valokuvaaja

Reetta Wahlman

Reetta Wahlman

Stailaaja

Kiinteistönvälittäjän tutkinnot – näin tunnistat osaavan välittäjän

Lue lisää

Näin valmistaudut asuntosi näyttöön ja vauhditat myyntiä

Lue lisää

Match by Glik yhdistää kotien ostajat ja myyjät modernilla tavalla

Lue lisää